Nabídka školní knihovny

Volba mezi beletrií, či časopisy? Nikoli! Ve školní studovně si můžete zvolit cokoli, i své zástupce do školního parlamentu.

V týdnu od 2. do 8. října proběhne 21. ročník celostátní akce Týden knihoven, která je zaměřena na podporu čtenářství. I když naše školní knihovna není do této celostátní akce zapojena, může vám nabídnout plno zajímavých titulů. Samozřejmostí je beletrie potřebná pro úspěšné zvládnutí ústní maturitní zkoušky z českého jazyka. Dále nabízíme odbornou literaturu a populárně naučné časopisy. Mezi pravidelné přírůstky patří např. časopis pro zájemce o hardware, software a internet CHIP, časopisy pro zájemce o auto-moto SVĚT MOTORŮ, AUTO-MOTO, pro technicky zaměřené čtenáře časopis AUTOMAT, pro zájemce o přírodu máme časopis NÁŠ CHOV apod.

Knihovna je propojena se školní studovnou, kde budou v úterý 3. října probíhat studentské volby. Žáci v hodinách obdrží dvoje volební lístky. První lístek bude určen pro volbu do Poslanecké sněmovny, druhý obsahuje jména kandidátů z jednotlivých tříd do školního parlamentu. Dle rozpisu budou žáci s vyučujícími navštěvovat volební místnost, kde mohou žáci své lístky vhodit do volební urny.

Své názory můžete srovnat s postoji stran, které kandidují do Sněmovny Parlamentu ČR na:

Volební komise se těší na naši návštěvu!

Vloženo: 01/10/2017 | Počet zobrazení: 187x | Vložil: Mgr. Nikola Königová