Online soutěž Best in English

Na konci minulého roku proběhla online soutěž v angličtině Best in English. Z naší školy se zúčastnilo 21 žáků. Hodnotila se rychlost a správnost odpovědí.

Celkem se soutěže zúčastnilo 17 612 žáků ze 750 středních škol z 29 zemí. David Vávra ze 3.D se umístil na vynikajícím 51. místě. Gratulujeme.

Ukončení projektu Erasmus+

K poslednímu dni minulého roku jsme ukončili projekt Erasmus+. Národní agentura v Praze Dům zahraniční spolupráce poskytla grant z prostředků Evropské unie na vzdělávání pracovníků školy. Devět učitelů a jeden vychovatel vycestovali v době letních prázdnin 2017 do zahraničí a absolvovali jazykové kurzy v angličtině a němčině.

V letošním roce podáme opět žádost, abychom získali finanční prostředky na jazykové kurzy pro pracovníky školy a také na zahraniční praxi pro žáky.

Vloženo: 05/01/2018 | Počet zobrazení: 608x | Vložil: Mgr. Nikola Königová