Soutěž v psaní všemi deseti

Dne 12. března proběhla soutěž, v níž si žáci a zaměstnanci školy změřili síly v rychlosti psaní na počítačové klávesnici. Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie - uzavřenou a otevřenou.

V uzavřené kategorii soutěžili vybraní žáci prvních ročníků a žáci druhého ročníku Obchodní akademie. Tuto kategorii vyhrál Ladislav Eberle (2. A) s výkonem 335 čistých úhozů za minutu velice těsně následovaný žáky 1. D Tomášem Svobodou (332,6 č.ú./min) a Patrikem Derkou (326,2 č.ú./min).

V otevřené kategorii mohli soutěžit všichni studenti a zaměstnanci školy. Tuto kategorii s přehledem vyhrál Joel Kalvach (2. D) s výborným výkonem 375,6 čistých úhozů za minutu. Následovali jej Patrik Mrázek (4. D) s 307,4 č.ú./min a Ondřej Piska (2. D) s výkonem 271,2 č.ú./min. Soutěže se taktéž zúčastnili Ing. Jan Meca a Ing. Kateřina Orságová, kteří však na medailové pozice nedosáhli.

Všem soutěžícím děkuji za účast a těším se na příští ročník, takže všichni pilně trénujte.

Mgr. J. Chlumská

Vloženo: 14/03/2018 | Počet zobrazení: 519x | Vložil: Mgr. Nikola Königová