Výletování 1.D

Ve dnech 25. 6. - 27. 6. 2018 se třída 1. D zúčastnila školního výletu v autokempu v Budišově nad Budišovkou, kde se zejména příjemně pobavila (např. řezáním dřeva na táborák, opékáním nejen špekáčků, ale i marshmallows, hraním na kytaru s ukázkou břišních tanců, plněním různých sportovních a jiných aktivit či toulkami v přírodě), najedla i odpočinula. Vrcholem byla noční stezka, při které část třídy byla vyslána třídní jiným směrem, část šla sama jiným směrem či sešla z cesty nebo se hrozně vylekala - já osobně. :-)

"Za sebe mohu říci, že to byl super výlet, při kterém jsem se hrozně nasmála - se svými studenty i s úžasným kolegou, panem Černochem."

Š. Křižková, vedoucí výpravy

Vloženo: 29/06/2018 | Počet zobrazení: 718x | Vložil: Mgr. Nikola Königová